MÖBLER / Skåp & hyllor / Linneskåp 8461318
nr 846 1318
Linneskåp
mahogny, intarsia, 1950-tal, längd: 90 cm, djup: 43 cm, höjd: 130 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 16 september 2013
kl 19:01:14
100 kr
1.200 kr
1.100 kr
2.200 kr
1.400 kr
1.700 kr
2.200 kr
3.000 kr
3.200 kr
3.400 kr